Jak zatočit s celulitidou

Estetika

Zatímco v předválečném období ji na svém těle objevily ženy až po padesátce, dnes přichází mnohem dřív. Navíc pomerančová kůže trápí čím dál víc lidí bez ohledu na věk, váhu, zaměstnání nebo pohlaví. Naštěstí existuje i čím dál tím víc možností, jak ji zlikvidovat.

Maria Galland

Maria GallandPředstavujeme královnu krásy

Vítejte ve světě MARIA GALLAND Paris, ve kterém vnitřní a vnější krása vytvářejí dokonalou synergii a harmonii. Každý typ pokožky je jedinečný a každý z nás je jiný, ale všichni chceme stejnou věc, a to svoji krásu.
Ve svém apartmá v Paříži zřídila Maria Galland „kosmetické poradenství“ s ošetřeními na míru, které měly takový úspěch, že brzy následovaly první výzkumné laboratoře a výrobní centra. Za krátký čas tato ikona krásy otevřela svůj první kosmetický salón na pařížské ulici Rue Chateaubriand. Dnes je její recept na krásu dostupný ve víc než desítkách tisíc kosmetických salónů.

Seminář o využití marketingu a obchodních dovedností při poradenství a prodeji v oblasti kosmetiky

seminář Brno.JPGSeminář se koná 31. ledna od 9.30 do 14.00 hod. v Hotelu Avanti, Střední 61, Brno.
Zápisné činí 500 Kč bez DPH, členky Unie kosmetiček mají zápisné snížené na 400 Kč bez DPH.

Bližší informace naleznete zde.

Převratný objev v pěstící kosmetice.

Logo Dr. Grandel
GrandelVážené kosmetičky, jako jedni z prvních na světě máme tu čest, že můžeme v ČR představit světový objev v pěstící kosmetice od firmy DR.GRANDEL .Je to revoluce v kosmetice, propojená s prověřenou kvalitou.
„ BEAUTYGEN“  - GEN KRÁSY
- kosmetika která dokáže opravit a ochránit buněčnou DNA -

Skutečně funguje kyselina hyaluronová na omlazení pleti?

hyaluronic-serumNejrůznější krémy a séra s kyselinou hyaluronovou nabízejí v současnosti desítky firem. Obsah kyseliny hyaluronové v nich je ale velmi nízký a stejně tak i dosažené výsledky. Odpověď na naši otázku tedy zní: „Ano, ale skutečně liftingového účinku dosáhnete jen v případě použití nízkomolekulární a vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové,“ zdůrazňuje MUDr. Michael Entner, respektovaný český estetický chirurg. Překvapte proto své klientky a jejich pleť použitím skutečně účinných sér s kyselinou hyaluronovou z Kosmetické řady Dr. Entner. Přesvědčte se navíc i o ekonomické výhodnosti práce s kosmetikou Dr. Entner.

Odborná péče o pleť s pomocí AHA kyselin

Využití účinků AHA kyselin v kosmetické praxi přináší mnoho výhod a zaručí příjemně jemnou a svěží pleť. S těmito přípravky můžeme pracovat nejen ve svých kosmetických salónech, ale také je s úspěchem nabízet svým klientkám pro domácí ošetření. Chceme Vám představit účinné přípravky na bázi AHA kyselin pro chemický peeling v salónním ošetření od ryze české firmy. Produktová řada L-Cosmetic byla dříve výhradně dodávána pouze na odborná lékařská pracoviště kvůli svým vysokým účinkům a nyní se dostává také do rukou profesionálů v kosmetickém ošetření.

Video z Congress of Beauty 2013

Dermoprogramy dr.Bartošové a přístroje Avlina.com

aloramedicaaloramedicaRevoluční metoda s okamžitým viditelným výsledkem vyhlazení vrásek a zpevnění pleti!

Bez jehel!!

Pomůže vám zvednout obrat vašeho salonu!Spotřeba na zákaznici 2kapky přípravku – 2ml.
Do 30.11.2013 20 % sleva na přípravky!

<< < strana 1 / 9 > >>


Partneři

http://www.uniek.cz/data_rs/logo-beauty-expo.gif Logo EsteticaLogo Batavan Logo Salvus     Germetic logo Logo Janssen Logo Sothys Paris Logo Atok  Logo Nezestárni.cz Logo Nobilis Tilia  Pevonia Logo Alissa Beaute Logo Diamond Lashes  Logo Make-up Atelier Paris    Logo Matisdikos-kosmetika.czLogo Filorga  Logo Dr.ENTNER Logo Ryor  Logo Bioline  Logo Dermatologica Logo Malu WilzLogo Guenerve Logo Thalac  Logo hotelu JaltaLogo Thalgo Logo Decleor  Logo Orlane Emporio LashesLogo Dr. GrandelLogo ThalgoDelarom logoPayotLogo Omio


Mediální partneři

Kadeřnická a kosmetická praxe Linda Profi nehtyStudio  Zone Hair and beauty Kosmetika.cz Salony krásyhttp://www.uniek.cz/data_rs/logo-chytra-zena.gif Logo Extrakrása Logo Beauty salon Logo  Actuellehttp://www.uniek.cz/data_rs/logo-wellness-noviny.gif Romantické pobyty Logo FitkaLogo krasa-onlineLogo Kosmetika & BeautyLogo Kosmetika & Beauty


Sdružení a organizace

http://www.uniek.cz/data_rs/logo-prokos.gif http://www.uniek.cz/data_rs/logo-aromaterapie.gif logo Česká podologické společnosthttp://www.uniek.cz/data_rs/logo-ca-wellness.gif Česká podiatrická společnostAsociace Pracovníků v Regeneraci UBIFRANCE - Agentura pro mezinárodní rozvoj francouzských firemLogo KEZ Česká aromaterapeutická společnostD.A.S. pojišťovna právní ochrany  U.S. Commercial Service logo   Logo Trends of beuatyLogo Everesta Logo SPAwellnessABAS logo


Školy a rekvalifikační centra

Logo SOŠ Lanškroun Logo Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Polička, s.r.o. Střední škola služeb a řemesel Stochov Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá SŠ OSaP a VOŠ, České Budějovice SŠGaS LiberecMissysERA


Hotel Jalta
Welness noviny
www.proveletrhy.cz
Trends of Beauty

Katalogy kadeřnických salonů
Kadeřnictví Praha 1Kadeřnictví Praha 2Kadeřnictví Praha 3Kadeřnictví Praha 4Kadeřnictví Praha 5
Kadeřnictví Praha 6Kadeřnictví Praha 7Kadeřnictví Praha 8Kadeřnictví Praha 9Kadeřnictví Praha 10

Hospodářská komora

Unie kosmetiček je členem Hospodářské komory České republiky.


Unie kosmetiček

Unie kosmetiček • Moskevská 22 • 470 01 Česká Lípa • ČR
Tel./fax: +420 487 877 805 • GSM: +420 602 137 222
Skype: uniekosmeticek • e-mail: info@uniek.cz • www.uniek.cz

(c) 2008 tvorba stránek www.esluzby.net

TOPlist