Robert Vano – Svět modelingu, taje a triky líčení fotomodelek

Robert Vano09.11.2012, od 9:00 do 17:00 hodin

v designovém Hotelu Yasmin, Politických vězňů 913/12, Praha 1
(v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí)

Nenechte si ujít jedinečnou akci „Svět modelingu, taje a triky líčení fotomodelek“ a příležitost osobně se seznámit se světoznámým fotografem Robertem Vano.

Dalším hostem bude vizážistka Štěpánka Podroužková.

Polední menu pro Vás uvaří známý šéfkuchař  Tomáš Kalina, který se zúčastnil např. Prague food festivalu. Mimo teplého bufetového menu předvede a popíše přípravu pokrmu „Kantonské nudle“ přímo v Restaurant Café Bar Noodles.

Celá akce bude fotodokumentována.

Obdržíte certifikát o absolvování odborně vzdělávacího semináře Unie kosmetiček.

Přihlášky zasílejte na email info@uniek.cz nebo poštou na Unii kosmetiček, Moskevská 22, 470 01 Česká Lípa.

Hraďte převodem na č.ú. 33734561/0100, k.s. 0911, var. s.: reg.č. (vyplňují ho pouze členové Unie kosmetiček), napište do popisu platby své jméno. Nebo složenkou na adresu Unie kosmetiček, Moskevská 22, 470 01 Česká Lípa.

Platba za akci včetně teplého bufetového menu a 2 Coffee Breaků je 1590,- Kč včetně DPH.

Rezervace je platná až po uhrazení platby.

Robert Vano se narodil ve slovenských Nových Zámcích. Po maturitě v roce 1967 místo nástupu na vojnu emigroval přes Jugoslávii a Itálii do Spojených států, kde se uchytil jako kadeřník a vizážista. Byl asistentem módních fotografů, od roku 1984 je samostatným fotografem. Působil v New Yorku, Paříži a Miláně, kde fotografoval pro módní časopisy (např. Cosmopolitan, Harper’s Bazaar, Vogue).
Od roku 1990 žije v Praze, kde v období 1996–2003 pracoval jako umělecký ředitel v českém vydání časopisu Elle a poté do roku 2009 v agentuře Czechoslovak models. Od té doby pracuje jako fotograf na volné noze.
Robert Vano je především módní a reklamní fotograf. Fotografuje černobílé portréty a akty na klasický film a používá také už málo používanou techniku platinotypie. Spolupracuje se světovými značkami, vede workshopy „Daylight nude“.
http://www.robertvano.cz/

Hotel Yasmin patří mezi nejlépe hodnocené design hotely v Praze. Design Hotel Yasmin nabízí služby na vysoké úrovni 4 hvězdičkového hotelu, kdy přístup k našim hostům je vždy s maximální a osobní péčí. Nejen kvalitními službami, ale i svou lokací a skvělým designem právem patří design Hotel Yasmin mezi nejlepší hotely v Praze. Za zmínku zcela jistě stojí i náš skvělý Restaurant Café Bar Noodles, který nabízí vybrané speciality, jak již název napovídá specialitou restaurace jsou nudle z celého světa připravované na různé způsoby.
http://www.hotel-yasmin.cz/cs/
Logo Hotel Yasmin

 
Těšíme se na setkání s Vámi a společné prožití krásného dne!

Hlavní partner akce
Sothys Logo Janssen Logo Artdeco Logo Phyris

Mediální partner akce

Kadeřnická a kosmetická praxe Linda Studio  Zone Hair and beauty