PHYTOMER – 100% přírodní a přitom vysoce účinná kosmetika

Společnost PHYTOMER je skutečným průkopníkem v oblasti mořské kosmetiky a v tomto směru stojí na špičce vědeckého výzkumu. Vědci a vývojové týmy společnosti PHYTOMER již 40 let objevují ty nejúčinnější mořské složky a ve svých dokonale vybavených laboratořích vytvářejí kosmetické přípravky budoucnosti.

PHYTOMER je dnes jednou z mála kosmetických společností na světě, která ovládá mořskou biotechnologii a vytváří zcela nové přísady pomocí vyspělých metod šetrných k životnímu prostředí.

Společnost PHYTOMER dominuje trhu s přírodní kosmetikou především díky nové generaci přírodních a vysoce účinných mořských přísad, kterými jsou mořské exopolysacharidy (EPS), jedinečné a nenapodobitelné přírodní cukry s revolučními výsledky při kosmetické aplikaci.

PHYTOMER překračuje hranice tradiční kosmetiky a uvádí novou generaci profesionální péče o pleť: efektivnější, smyslnější a čistě přírodní.

Kosmetika PHYTOMER je určena k profesionální péči v kosmetických a wellness salonech. Můžete si vybrat ze širokého spektra propracovaných a uvolňujících obličejových a tělových procedur, jejichž účinek ještě znásobí zručnost a zkušenost kosmetičky.

Kromě profesionální péče PHYTOMER nabízí i produkty pro domácí ošetření, které navazují na salónní péči.


Obchodní zastoupení Phytomer:

BeautyFan s.r.o. – Výhradní distributor pro ČR a SR
Londýnská 160/39, 120 00 Praha 2

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Harvanová, Brand Manager Phytomer
harvanova@asklepion.cz
tel.: 733 344 676
www.Phytomer.cz, www.Phytomer.sk

Spojte se s námi přes Facebook F