Akční bonus na kosmetický přístroj DOMIDERM

Do konce roku zbývají dva měsíce a pokud už přemýšlíte, s jakou novinkou začít novou sezonu ve Vašem salonu, nabízím jeden tip: nenápadný, ale účinný kosmetický přístroj DOMIDERM, se kterým jste se mohly seznámit buď na podzimním veletrhu World of Beauty&Spa v Letňanech, na akci Unie kosmetiček Congress of Beauty v pražském hotelu Jalta či na olomoucké Ladies party.

LT200-Domiderm

Podstatou funkce výrobku DOMIDERM je unikátní trojkombinace pulzního magnetického pole, nízkovýkonového laseru a LED světla, která zajistí spuštění metabolických procesů vedoucích k regeneraci kožních buněk. Praktické uplatnění sahá od  liftingu, vyhlazení vrásek, snížení hyperpigmentace, zlepšení hydratace, potlačení ekzému, redukci lupénky, celulitidy, rosacey až po léčbu klasického akné (a to nejmenujeme ještě celou řadu problémů, které se dají řešit).

Pomocí kontaktního působení DOMIDERMU pomáháte rychlejšímu a intenzivnějšímu působení aktivních složek kosmetických přípravků..

Velkou výhodou je fakt, že pracujete s kosmetikou, na kterou jste zvyklá, český původ výrobku, dvouletá záruka, zkušenosti  s výrobou  podobných modelů  sahající až do roku 1991, rychlá návratnost počáteční investice a „dotyková sympatie“.

2el.jpg nová verze (3)

Bližší info na www.2el.eu\domiderm, přímý kontakt na čísle 606 076 663.

PS: Do 30.11.2017 stále platí akční bonus ve výši 2000,– Kč, a to se vyplatí!