Akční nabídka na kosmetický přístroj LT 200 DomiDerm do 15.5.2024

Do 15.5.2024 máte možnost zakoupit za velmi zvýhodněnou cenu vysoce účinný kosmetický přístroj DomiDerm, se kterým jste se mohli seznámit buď na akcích Unie kosmetiček nebo kosmetických veletrzích v Letňanech.

 

 

Podstatou funkce přístroje DomiDerm je unikátní trojkombinace pulzního magnetického pole, nízkovýkonového laseru a LED světla, která zajistí spuštění metabolických procesů vedoucích k regeneraci kožních buněk. Praktické uplatnění sahá od  liftingu, vyhlazení vrásek, snížení hyperpigmentace, zlepšení hydratace, potlačení ekzému, redukci lupénky, celulitidy, rosacey až po léčbu klasického akné (a to nejmenujeme ještě celou řadu problémů, které se dají řešit).

Pomocí kontaktního působení DomiDermu pomáháte rychlejšímu a intenzivnějšímu působení aktivních složek kosmetických přípravků.

Velkou výhodou je fakt, že pracujete s kosmetikou, na kterou jste zvyklá, český původ výrobku, dvouletá záruka, zkušenosti  s výrobou  podobných modelů  sahající až do roku 1991, rychlá návratnost počáteční investice a „dotyková sympatie“.

 

https://www.magnetydoma.cz

 

Detailní popis produktu

LT 200 DomiDerm je kosmetický přístroj využívající tří současně působících fyzikálníních faktorů (pulzní magnetické pole, nízkovýkonové laserové světlo a LED světlo) ke spuštění metabolických procesů, které způsobují regeneraci kožních buněk.

Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole (PMP) pozitivně ovlivňuje biochemické a biofyzikální reakce v buňkách i mezi buňkami živého organizmu, zlepšuje průchodnost buněčných membrán, je-li narušená. Výsledkem tohoto procesu je skutečnost, že buňky jsou ve zvýšené míře zásobované kyslíkem a dalšími účinnými látkami, zlepší se proces látkové výměny.

Ozáření neinvazivním laserem, tzv. nízkovýkonovým laserem, využívá jevu, že ozářená tkáň přijímá energii dopadajících fotonů. Výsledkem je pozitivní vliv na metabolismus buněk a tím posílení hojivých procesů. Důležité je vědět, že ozáření nízkovýkonovým laserem je úplně bezbolestné, nepálí ani nehřeje. Laserová energie je ve tkáni absorbována prostřednictvím cytochromatických buněk. V mitochondriálním aparátu jednotlivých buněk se přeměňuje světelná energie na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k lepší výživě a zlepšenému fungování buněk.

Ultrafialové LED světlo s vlnovou délkou 395 nm redukuje nezdravou pigmentaci pokožky.

Modré LED světlo s vlnovou délkou 470 nm má silné protizánětlivé a antibakteriální účinky, zmírňuje akné a zánětlivé procesy v pokožce.

Zelené LED světlo s vlnovou délkou 525 nm podporuje cirkulaci krve ve tkáni pokožky, oživuje vzhled pleti a redukuje pigmentové skvrny.

Červené LED světlo s vlnovou délkou 650 nm zrychluje metabolismus v buňkách, stimuluje proces obnovy tkání, zmenšuje vrásky, zvyšuje schopnost buněk absorbovat aktivní složky kosmetických přípravků.

 

Hlavní účinky přístroje:
• vyhlazování vrásek a zlepšení elasticity kůže
• snížení stárnutí kůže (photoaging)
• snížení hyperpigmentace
• zlepšení hydratace pokožky
• snížení zčervenání kůže různého původu
• redukce uhrovitosti (akné)
• redukce projevů růžovky (rosacea)
• redukce seboroické dermatitidy (seborea)
• redukce lupénky (psoriáza)
• redukce celulitidy
• snížení kožní alergie, potlačení ekzému
• pozitivní ovlivnění jizev, vředů, popálenin, proleženin, oparů

 

Bližší info a možnost objednání na https://www.magnetydoma.cz/lt-200-domiderm/

Do 15.5.2024 platí sleva 17%.