Bezpečná a účinná péče o pleť DR. BAUMANN

Navštivte náš seminář a rozšiřte si nabídku ve svém salonu o produkty podporující zdravý životní styl, určenými pro práci a prodej výhradně přes kosmetické salony. Máme pro Vás rovnou tři důvody, proč přijít:

  1. Zdravý životní styl je přesně to, co vyhledává stále více zákazníků. Produkty s touto filozofií vám představíme a vy si tak budete moci rozšířit skupinu potenciálních zákazníků nebo těm stávajícím nabídnout něco velmi zajímavého a nového.
  2. Vaše ruce jsou nenahraditelným pracovním nástrojem, o který je třeba pečovat. Produkty Dr. Baumann jsou bez chemických konzervantů, parfemace a vonných látek, nejčastějších spouštěčů alergií, a velmi podstatně tak ruce kosmetiček při každodenní práci chrání.
  3. Kosmetika Dr. Baumann používá pouze látky rostlinného původu, splňuje tedy filozofii veganství. Tyto látky jsou navíc vybírány s velkou pečlivostí tak, aby nezatěžovaly životní prostředí a byly lehce odbouratelné.

 

V rámci semináře na Vás čeká dárek v podobě produktů vybraných přesně dle typu Vaší pleti, možnost vyzkoušet a posoudit produkty napříč celým sortimentem a v neposlední řadě občerstvení dle zásad zdravého životního stylu v průběhu celého dne.

 

Seminář pořádáme v Praze, Ostravě a Brně. Cena semináře je 1 500,- Kč.
Pro členy Unie kosmetiček 1 200,- Kč (v přihlášce do kolonky Slevový kód zadejte „uniekosmetiček“).

 

Pro více informací o datech konání a přihlášku prosím klikněte ZDE.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!