BODY LANGUAGE – Seminář věnovaný řeči těla a ducha – 09.11.2023, Praha

Komunikace, vazby a vztahy

Řekneme si něco o symbolice života a podíváme se jak hluboko sahá pojem BODY LANGUAGE. Odkryjeme tajemství božích mlýnů. Nahlédneme pod kůži zákonu zrcadlení, rezonance a tvorby. Podíváme se na ženského tělo jako na vstupní bránu do dimenze pozemského života. Spojíme se s hojivou tvůrčí sílou plynoucí ze vzájemného respektu a úcty mezi ženami a k doladění atmosféry využijeme příklady ze života, hudbu a interaktivní pomůcky.

Pravda a láska

Opravdovost a laskavost jsou základní nástroje hluboké vnitřní etiky, jež není svazující nýbrž hojivá a osvobozující. Její zákonitosti nelze obejít a všechny dovednosti i děje v našem životě jsou s ní úzce provázané.Projevuje se v sebeúctě, sebepřijetí i našich osobních a pracovních vztazích.

Seminář je skloubením duchovních poznání, komunikačních a vizážistických dovedností získaných na základě 30 leté spolupráce s výraznými osobnostmi veřejného života a úzké spolupráce s ženami různých věkových a sociálních skupin. Vznikl s myšlenkou na podporu vzájemného respektu, solidarity a zralé spolupráce mezi ženami v osobní i pracovní rovině.

 

c3df8026-2eec-8001-9eca-b1a0bd5e0690

Magdalena Soušková

ukončila dráhu úspěšné reklamní herečky, aby se mohla plně věnovat vizážistice.  Své bohaté životní zkušenosti ze světa reklamy využila v rámci své osobní transformace k práci s krásou vnitřní.

Je zakladatelkou uceleného filozofického, transformačního konceptu.

Zabývá se rodinným a celospolečenským ekosystémem. Pracuje se symbolikou života, zákonem zrcadlení, zákonem rezonance a meditační technikou rozjímání.

http://www.make-up.cz/, https://umenikrasy.cz/

MÍSTO KONÁNÍ A DETAILY:
Seminář se koná 9.11. 2023 od  9:00 do 17:00 v prostorech BiOOO Akademie, OD KOTVA – Praha, Náměstí Republiky
Cena: 3 500,- Kč

Adresa: BiOOO Akademie, 6. patro OD Kotva, Náměstí Republiky 8a.
Doprava: Zastávka metra nebo tramvaje Náměstí Republiky (z tramvaje lze dojít i ze zastávky Dlouhá třída). Vejděte hlavním vchodem do OD Kotva a ihned zahněte doprava kolem kavárny Look. Projděte do průchodu a hned za dveřmi se otočte vlevo. Dále dojděte ke skleněným dveřím s nápisem BiOOO Akademie. Zazvoňte na označený zvonek a my Vám otevřeme dveře. Výtahem vyjeďte do 6. patra, kde na Vás budeme čekat.
Občerstvení: BiOOO Akademie má plně vybavené zázemí s kuchyňkou, kde si můžete připravit kávu nebo čaj.  Bude pro Vás připravené malé občerstvení a v obědové přestávce si můžeme zajít na společný oběd v restauraci v přízemí, či blízkém okolí.

Sebou si vezměte dobrou náladu a otevřenou mysl.

 

Kam se můžete obrátit s dotazy:

  • S dotazy týkající se obsahu se obracejte na Magdalenu: email magdalena@umenikrasy.cz , tel.: +420 603 231 929.
  • Dotazy ohledně organizačních záležitostí směřujte na Aničku: email info@uniek.cz , tel.: +420 602 137 222

Přihláška na seminář

[ninja_forms id=12]

Cena: 3 500,- Kč

Hraďte převodem z Vašeho účtu na č.ú. 33734561/0100, k.s. 0911, var. s. : reg.č.(členové).

Zrušení účasti na semináři musí být oznámeno písemně (sídlo firmy) nebo e-mailem. Zrušení účasti oznámené dříve než 7 dní před zahájením semináře je bezplatné a poplatek vám může být po vzájemné domluvě vrácen. Při zrušení účasti oznámené v období kratším než 7 dní před zahájením se poplatek nevrací – jedná se o 100% stornopoplatek.