Časopis Kosmetika&Wellness 9/10 je v prodeji od 6. září

Páté číslo letošního roku přináší opět novinky ze světa kosmetiky, péče o pleť, rady od zkušených odbornic a odborníků, informace o omlazovacích zákrocích a mnoho dalších praktických rad.

Vybíráme z obsahu:

Pomoc, zlomila se mi kůže! Smějeme se, mračíme se, přibývají nám roky – a na našem obličeji je to znát. Na původně hladké tvářičce se udělají nejdříve nepatrné rýžky. Postupem času se zvýrazňují a když proti tomuto procesu nezakročíme, stanou se z nich nepěkné rýhy.

Jak vést úspěšný salon. 3. pokračování seriálu s marketingovým poradcem Radimem Andělem, v němž se dozvíte: Co znamená marketing v salonu aneb Všichni ho dělají, i když o tom často ani neví

Zameťte stopy horkého léta. Letošní tropické léto bylo pro nás, Středoevropany bez moře, utrpením. Podařilo se vám vyváznout se zdravou kůží nebo sledujete nové vrásky, červené fleky, pigmentové skvrny, oloupaný nos a vlasy proměněné ve slámu? Co teď s tím?

Muž mnoha (jiných) tváří

Vizážista Pavel Bauer vypráví o tom, na čem právě pracuje.

Po porodu do formy! Děťátko je na světě, nevíte sice, kam dřív skočit, ale jste nesmírně šťastná. Po nějaké době už roli maminky dokonale zvládáte a máte čas se pořádně prohlédnout v zrcadle. Stopy po těhotenství a kojení jsou pořádně znát! Co s tím?

Časopis je k dispozici v tištěné podobě a na portálu www.kosmetika-wellness.cz.