Časopis Kosmetika&Wellness květen-červen je v prodeji od 24. května

Třetí číslo letošního roku přináší opět novinky ze světa kosmetiky, péče o pleť, rady od zkušených odbornic, informace o omlazovacích zákrocích a mnoho dalších praktických rad.

V tomto čísle se můžete začíst např. do těchto článků:

Unie kosmetiček: „Staráme se o vaši profesionalitu“: Mnohé kosmetičky a majitelky kosmetických salonů už přišly na to, že se jim vyplatí vstoupit do Unie kosmetiček, kde se dozvědí, jak salon krásy správně vést. O tom, co tato profesní organizace členkám nabízí, hovoří prezidentka Unie kosmetiček Anna Menzelová a tajemnice Anna Menzelová ml.

Pleťové UFO přistálo: revoluční maska, která kombinuje světelnou LED terapii s kryoterapií, termoterapií a T-Sonic pulzací aktivovanou skrze chytrý telefon.

Líčení pro velkou událost: Jak líčí nevěsty vizážistka Adéla Anděla Bursová, mistryně České republiky v make-upu, která se skvěle umístila i na prestižním Mezinárodním mistrovství v Düsseldorfu?

Jak vést úspěšný salon: Na cestě k úspěchu vás provede v první části seriálu marketingový poradce Radim Anděl.

Poselství z Monaka: V dubnu proběhl 16. ročník Světového kongresu estetické a anti-agingové medicíny AMCW. Co přineslo setkání odborníků?

Úsporné a přesto efektní líčení: Objevte novou generaci produktů, které lze libovolně kombinovat a mixovat. Líčení bude pro vás hračkou.

Omlazení v přímém přenosu: Reportáž z ošetření přístrojem Duolift Sequential.

I pleti chutnají vitaminy: Stejně jako potřebuje občas vitaminový doping vnitřní část našeho těla, ke kráse přispěje i zvenku.

Časopis je k dispozici v tištěné podobě a na portálu www.kosmetika-wellness.cz.

Výstřižek