Časopis Kosmetika&Wellness listopad-prosinec je v prodeji 15. března

Druhé číslo letošního roku přináší opět novinky ze světa kosmetiky, péče o pleť, rady, jak připravit své tělo na zimu, informace o omlazovacích zákrocích a mnoho dalších praktických rad.

V jarním čísle se můžete začíst např. do těchto článků:

Jarní úklid pokožky. Pro restart půvabu vyzkoušejte sílu bahna, různobarevných jílů, cukrový peeling nebo ovocné kyseliny.

Světlo omlazuje. Fototerapie nám poslouží při rozjasnění pokožky.

10 chyb, které děláme v péči o pleť. Každý nemůže být odborník na všechno, a tak se podívejme, co můžeme zlepšit nebo napravit. Zkušenosti kosmetiček potvrzují, že to za to stojí.

Může se stát vzhled posedlostí? Dostupnost zbraní, díky nimž můžeme vypadat mladší, přitažlivější nebo dokonce jinak, umožnila vzniku zvláštního fenoménu: existují lidé, kteří se na svůj zevnějšek zaměřují až chorobně.

Malé jehličky, velký efekt. Toužíte pro rychlém a viditelném omlazení a bojíte se invazivních zákroků? Zkuste jehličkovou mezoterapii, která je účinná a bezbolestná.

Čarování s korektory. Pokud se nedají pigmentové skvrny, akné nebo tmavé kruhy pod očima odstranit, můžete je zamaskovat.

Trápí vás těžké nohy?  Vaše pleť není tak hebká, jak byste si přála? Cítíte se unaveně? Máte nohy „jako konve“? Nemůžete se zbavit celulitidy? Na vině zřejmě bude lymfatický systém, který nefunguje, jak by měl.

Časopis je k dispozici v tištěné podobě a na portálu www.kosmetika-wellness.cz.