Časopis Kosmetika&Wellness listopad-prosinec je v prodeji od 15. listopadu

Poslední číslo letošního přináší opět novinky ze světa kosmetiky, péče o pleť, rady, jak napravit letní škody na zevnějšku, informace o omlazovacích zákrocích a mnoho dalších praktických rad.

V tomto čísle se můžete začíst např. do těchto článků:

 

Kongres Unie kosmetiček byl úspěšný

Začátkem října se konal Kosmetický kongres Unie kosmetiček. Sál v pražském hotelu Jalta byl obsazený do posledního místečka zájemkyněmi o novinky z oboru, který si zvolily za své povolání. Ohlédněme se za úspěšnou akcí fotoreportáží.

 

Jak vést úspěšný salon

Kterými čtyřmi kroky je potřeba provést potenciálního zákazníka, aby se stal stálým klientem vašeho salonu, radí ve 4. díle seriálu marketingový poradce Radim Anděl.

 

Trochu pankáč, trochu slečinka

Bc. Adéla Anděla Bursová je čerstvě dvojnásobnou mistryní ČR v make-upu, vicemistryní v airbrush make-upu a vloni nám přivezla 5. místo z mistrovství světa.

 

Jak si prodloužit mládí

Lidé se dožívají stále vyššího věku, ale je pochopitelné, že tento čas „navíc“ chtějí prožít plnohodnotně: cestovat, užívat si rodiny, setkávat se s přáteli – a v neposlední řadě i dobře vypadat.

 

Jak na vrásky? Vyplnit!

Ne že by vrásky u většiny žen vzbuzovaly paniku a děs, ale nikdo z nich nemá velkou radost. A je úplně jedno, jestli to jsou ty mimické, které si vyrábíme krčením čela, mračením nebo výbuchy smíchu či vrásky statické, kterými se připomíná věk a genetika, případně životní styl. Jak proti nim zakročit?

 

Časopis je k dispozici v tištěné podobě a na portálu www.kosmetika-wellness.cz.