Creative Image Team

PLASTIC DECADENCE

Odstartoval 13. ročník soutěže Creative Image Team pod záštitou Unie kosmetiček. Finále  se uskuteční na kosmetickém veletrhu World Of Beauty And Spa 15.3.2018 v Praze na výstavišti Letňany.

Soutěžící se mají možnost přihlásit bez poplatku pouze zasláním údajů o složení týmu (kadeřník a vizážista) a fotografií v dostatečné kvalitě make upu, účesu a celkové postavy do 10. 1. 2019
na email: Bauer.Pavel@post.cz

Pravidla a info na www.beautyexpo.cz

Semifinálové téma

Oceány jich na souš denně vrhají celé tuny. Čím dál častěji nahrazované přírodními materiály, ale stále všudypřítomné. Plasty jsou nedílná součást každodenního života dnešní společnosti a v mnoha koutech světa nám již pomalu přerůstají přes hlavu. Právě „přerůst přes hlavu“ je ale s nadsázkou kladnou rolí plastů v 13. ročníku semifinálového  tématu Plastic decadence soutěže Creative Image Team.

Kolekce vznikla ve spolupráci se studenty Střední odborné školy v pražských Holešovicích. Využijte plasty v estetice správným, neinvazivním způsobem. Objevte v těchto chemických sloučeninách výtvarný a inspirující materiál. Ať je vaše make-up dílo důkazem, že skutečná plastická krása může hrdě existovat. Dopomožte jí kreativním pojetím synteticky „pevného“ make-upu nebo účesem s flexibilním charakterem měkké umělé hmoty.