DELAROM – značka, která kombinuje relaxaci, uvolnění a ošetření kvalitní francouzskou kosmetikou založenou na bázi aromaterapie a aromakologie

Delarom 1Původ značky DELAROM je spojen s příběhem Andre a Christine Benetových. Tito milovníci aromaterapie, získali během 30 let v kosmetickém průmyslu (značky Decleor a Darphin) rozsáhlé zkušenosti s vůněmi a éterickými oleji. V roce 2008 vytvořili novou svěží a moderní kosmetiku s názvem DELAROM. Jedná se o značku, která spojuje přírodu a špičkové technologie v nejlepší tradici francouzské kosmetiky. DELAROM a jeho tým vědců vytvořil produkty spojující přírodní a inovativní receptury, originální látky a jemné vůně.

Tato unikátní řada produktů pro péči o pleť i celé tělo je charakterizována originálností, přirozeností a úctou k životnímu prostředí. DELAROM nabízí technicky dokonalé a zároveň příjemné produkty, v nichž se kombinují principy efektivity, rovnováhy a uspokojení.

Proč DELAROM v kosmetickém salonu?

V dnešní uspěchané době spousta zákaznic uvítá příjemné uvolnění a pohodu, spojené s ošetřením kvalitní přírodní kosmetikou. Nabídněte svým zákaznicím tradiční ošetření s opravdu relaxačním účinkem.

Kosmetika DELAROM je založena na dobře známých výhodách aromaterapie s využitím esenciálních olejů (rostlinných silic) produkovaných velkým množstvím středomořských rostlin a moderních vědecky připravených recepturách z laboratoří DELAROM v Paříži, které napomohou rozjasnit, prozářit a zajistit přirozeně krásnou pokožku každé Vaší klientky. V některých produktech je zachována dokonce jejich čistá přírodní koncentrace, která čistí, revitalizuje nebo relaxuje vaše tělo. Svěží aromatické vůně vám poskytnou uvolnění, příjemný pocit a blahodárný účinek každý den. Velká část používaných složek je v BIO kvalitě.

delarom 2Kosmetika DELAROM je zcela bez parabenů, bez fenoxyethanolu, bez silikonu, bez minerálních olejů a bez látek živočišného původu.

Nabízíme odborná školení pro profesionály a unikátní relaxační metody ošetření, které propojují ošetření pleti a relaxační techniky pro uvolnění klienta na bázi aromaterapie. Spolupracující kosmetičky mají proškolení zdarma.

AROMA – základní produkt DELAROMU

Bezpochyby je zde přímé spojení toho, jak se cítíme uvnitř a toho, jak pokožka vypadá zvenku. Je známo, že esenciální oleje ovlivňují zdraví a jsou schopny vyvážit mysl, tělo a tím i pokožku.

Esenciální oleje jsou tvořeny malými molekulami, které mají schopnost velmi rychle se vstřebávat hluboko do pokožky, a stimulovat tak krevní oběh a lymfatický systém. Díky těmto schopnostem jsou ideální pro přípravu pokožky před aplikací následné péče (i mimo kosmetiku DELAROM) a k jejímu průniku do pokožky (fungují jako nosiče).

Odstraní toxiny a regenerují. Stimulací oběhu pomohou k vyšší účinnosti jakéhokoliv krému.

Více informací na www.delarom.cz nebo facebook DELAROM CZ