Kolagen, který posouvá krásu na novou úroveň

Mládí, krása a vitalita jsou vlastnosti, které by si každý z nás rád udržel po dlouhou dobu. Kosmetický průmysl se už po celé generace snaží přijít s procedurami, které by obnovily pevnost, elasticitu a zářivou krásu pokožky. Nikdy jsme nebyli tak daleko, jak jsme dnes. Pod šikovnýma rukama odborníků na krásu vidíme každý den mizet vrásky i obnovu pleti, které se vrací krása a pružnost. Co kdybychom však dokázali práci kosmetiček a odborníků na krásu posunout ještě o kousek dál. Dnes již víme, že zařazení správných výživových doplňků do naší každodenní rutiny má blahodárný vliv na zdraví i krásu. Odpověď se skrývá v jedinečném přípravku, který s sebou přináší hned několik aktivních látek pomáhajících kráse opět rozkvést.

 

Kolagen v kombinaci, která dokáže podpořit jeho účinky
Věříme, že krásu dokážeme podpořit pouze komplexními řešeními. Nápoj krásy Milieu Beauty proto přináší celé spektrum látek, které pleť pro svou obnovu potřebuje. Často se setkáváme s mylným názorem, že za stárnutí pleti může jen nedostatek kolagenových vláken, jejichž produkce po dovršení 25. roku klesá. Rovněž však dochází ke ztrátě kyseliny hyaluronové z mezibuněčných prostor. Kyselina hyaluronová je látka, která dokáže velmi efektivně vázat vodu a zajistit pleti prémiovou hydrataci. Bez její přítomnosti dochází k postupnému povadnutí kontur a pokud k tomu připočteme i nedostatek kolagenu a dalších faktorů, výsledkem jsou první vrásky.

Proto jsme vyvinuli zkrášlující nápoj Milieu Beauty s jedinečným Synergic Volume Complex, který obsahuje kolagen z těch nejkvalitnějších zdrojů, kyselinu hyaluronovou, vitaminy C, E (známé antioxidanty) a vitaminy skupiny B. Samozřejmostí je i obsah minerálních látek, které rovněž hrají v našem organismu důležitou roli. Milieu Beauty nápoj dokáže podpořit krásu pokožky, pomoci na cestě za zářivějšími vlasy i pevnějšími nehty. V kombinaci s kosmetickými procedurami vaši klienti zažijí skutečně hloubkovou péči o svou krásu i zdraví zároveň.

 

milieu-beauty-collagen-kolagen-napoj

 

Milieu Beauty nápoj – produkt, který dokáže oslnit

Péče o krásu zevnitř i zvenku je nutná. Skloubení obou postupů (suplementace i kosmetických procedur) dokáže klientům přinést výraznější a dlouhotrvající výsledky. Milieu Beauty nápoj si jeho uživatelé oblíbí, protože není jen dalším z řady kolagenových nápojů, ale:

  • Rozmazluje příjemnou příchutí malin a ananasu
  • Nevyznačuje se žádnou pachutí, která je s kolagenem často spojována
  • Neobsahuje přidaný cukr
  • Je mimořádně dobře rozpustný, což v podstatné míře usnadňuje jeho užívání
  • 30 samostatně zabalených dávek si můžete s sebou zabalit třeba i na cesty

 

Krása v rukách odborníků

Doplňování kolagenu do organismu z externích zdrojů v sobě nese ještě jednu podstatnou výhodu. Vaši klienti podpoří i tvorbu svých vlastních kolagenových vláken. Postupně může docházet k obnově pleti, k růstu silnějších vlasů plných života i k posílení nehtů. Milieu Beauty nápoj je díky svému složení a lahodným příchutím ověřeným pomocníkem. V rukách odborníků (kosmetiček, kadeřnic i medicínsko-estetických expertů) dokáže dosáhnout ještě lepších výsledků. Spolu s ošetřeními podporuje objem pleti, hydrataci i pružnost. Milieu Beauty nápoj vám pomůže, pokud chcete pro své klienty zajistit dlouhodobější výsledky i zvýšit účinek kosmetických ošetření.

 

Benefity vyplývající z Milieu Beauty nápoje:

  • Podporuje prohloubení účinku kosmetických procedur
  • V kombinaci s pravidelnými kosmetickými ošetřeními pomáhá udržet pleť krásnou, mladistvou a hydratovanou po dlouhou dobu
  • Představuje vynikající způsob, jak podpořit účinek anti-aging procedur
  • Podporuje spokojenost klientů po kosmetickém ošetření

 

Už dnes spolupracujeme se salony napříč celou Českou republikou. Stále však hledáme profesionály, kteří se nebojí překonávat limity a spokojenost klientů je pro ně prvořadá. Pokud máte zájem podpořit účinek kosmetických ošetření, neváhejte nás kontaktovat. Vždy Vám s radostí poradíme a poskytneme veškeré informace. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím našich stránek, nebo se na nás obraťte e-mailem.

www.milieubeauty.cz

info@milieubeauty.cz