Korejská značka Reclar pomáhá ke krásné pleti pomocí inovativních technologií


Představujeme nového partnera

V roce 2016 vyvinuli jihokorejští vědci se specializací na vývoj technologií péče o pleť první produkt značky, která získala název Reclar. Vycházeli přitom z vědeckých studií, které se zabývají léčbou kůže a uzdravováním tkání. Jižní Korea je několik posledních let považována za vůdce technologického vývoje. V současné době jsou výrobky této značky distribuovány do více než 50 zemí světa, kde pomáhají kosmetičkám i samotným spotřebitelům pečovat o zdravý vzhled pleti za využití nejnovějšího technologického pokroku.

Předním produktem značky Reclar je multifunkční přístroj Rituální Peeler Plus potažený 24karátovým zlatem. Jedná se o velice šikovného pomocníka, který na první pohled upoutá svým elegantním vzhledem, vyniká ovšem především kombinací několika užitečných funkcí. Přístroj je přímo patentován a certifikován pro své prokazatelné zdravotní účinky na pleti.  Kombinuje 4 uzdravující technologie: ultrazvukový peeling, galvanický proud a modré a červené LED světlo.

 

lrwit6potri617m

 

Ultrazvukový peeling pomáhá odstraňovat nečistoty ulpívající na pleti, kožní maz a šupinky staré kůže. Funkce G-Blue kombinuje technologii galvanického proudu a světelné terapie – modré LED světlo. Galvanický proud je nastavený na negativní polaritu, díky které prokrvuje kůži a stimuluje lymfatický systém. Modré světlo léčí akné a drobné jizvičky, kůži navíc dezinfikuje, čímž předchází vzniku dalších zánětů. Funkce G-Red kombinuje technologii galvanického proudu a světelné LED terapie, tentokrát ale s červeným světlem. Galvanický proud je nastavený na pozitivní polaritu, která podporuje tvorbu kolagenu a pomáhá kůži vstřebat až 10x více účinných látek z kosmetiky, kterou používáte. Červené světlo zlepšuje cirkulaci krve a aktivuje kolagen, čímž zajišťuje pružnost pokožky a stahuje póry. Hlavice přístroje je potažena 24karátovým zlatem, které má antibakteriální účinky, pomáhá cirkulaci krve, odstranění toxinů a maximalizuje tak efekt účinku Peeleru. S technologií Peeler Plus není potřeba měnit vaši oblíbenou vyhovující kosmetiku. Přístroj je kompatibilní s jakoukoliv kvalitní kosmetikou, které pomůže maximalizovat její blahodárné účinky.

jcjck3vghbb46cklbl9w8

 

Pro svoji kvalitu byla značka oceněna mnohými cenami, například v roce 2016 získala ocenění Premium Brand Awards, letos se stal peeler Reclar vítězem Cosmo Beauty Awards vyhlašované každoročně časopisem Cosmopolitan. O kvalitě výrobku však nejlépe vypovídají množící se pozitivní zákaznické recenze, které ukazují, jak velké pokroky může pleť udělat již za krátkou dobu po pravidelném používání.

Do Evropy začal Reclar produkty dovážet Jan Šmíd, kterého korejská kultura naprosto učarovala, stejně jako zdejší přístup péče o krásnou pleť, která je v této zemi považována jako důležitý ukazatel zdraví. Honza vysvětluje, proč se rozhodl produkty této značky představit i na našem trhu: „Chtěl jsem se s ostatními podělit o své nadšení z toho, jakou péči věnují Korejci sami sobě. A to právě nejen ženy, ale i muži, což je opravdu inspirující. Co mě ale fascinuje dodnes jsou výsledky, kterých naši zákazníci s Peelerem dosahují a mým cílem je tedy především edukovat, inspirovat a nenechat si tyto poznatky jen pro sebe.“ S rostoucí popularitou produktů se začala malá firma přirozeně rozrůstat a k Honzovi se přidala Alena Diva, která byla ze začátku k těmto inovativním technologiím skeptická a dle svých vlastních slov je považovala za další zbytečnou věc, která bude po čase jen překážet v koupelně. Na základě reálných zkušeností zákaznic a velmi pozitivních ohlasů dala těmto technologiím také šanci a sama se nestačila divit, jak rychle začaly být i na její pleti vidět první výsledky. „Jsem nadšená z toho, že nemusíme diktovat změny, ale přinášíme nástroj, který zefektivní jakýkoliv beauty rituál.“

 

reclar-by-eliska-sky_-18

 

Peeler od Reclar je velmi kompaktní přístroj, se kterým se výborně pracuje a jeho obsluha navíc není vůbec složitá. Na webových stránkách https://www.reclar.com/cz-cs/navod naleznete podrobné video návody, jak s technologií správně pracovat. Exkluzivně pro členky Unie kosmetiček nabízí společnost také zákaznické support centrum, v rámci kterého nabízí online školení, konzultace a poradnu ohledně používání tak, aby pro vás bylo seznamování s tímto přístrojem co nejpohodlnější. Pro více tipů můžete začít sledovat Reclar Instagram nebo Facebook, kde se pravidelně sdílí inspirující rituály péče o pleť.