Make-up Master Cup 2018

V sobotu 2. června 2018 od 10.00 hodin ve Velkém sále Kaiserštejnského paláce v Praze, Malostranské náměstí 23/37 – 2.patro.

Téma: FEMME FATALE

Femme fatale neboli „osudová žena“. Téma natolik široké a rozmanité, kolik lze jen najít silných ženských osobností v historii i v dnešních dnech. Neexistuje přesný návod, neexistuje jednotný vzor, ale přesto je vždy téměř na první pohled poznáme. Vytvořte originální look, z něhož bude vyzařovat charisma, síla a jasný názor. Využijte syté barvy, přesné linie a dominantní vzory. Nechte se inspirovat těmi, které pro vás osudové ženy představují. Pokud zapátráte ve své mysli, možná budete překvapeni, kolik osudových žen ve svém okolí najdete, a jak rozdílnou a přesto jednotnou energii do svého okolí vyzařují.

FF-mail

Make-up Master Cup 2018 je jediným vstupem pro finále soutěže líčení „Českou mistrovskou soutěž“ na veletrhu World of Beauty & Spa v Praze na podzim 2018, z něhož vítěz postupuje na Mezinárodní mistrovství do Düsseldorfu v Německu a dalších zemích. Do České mistrovské soutěže na podzim 2018 postupuje prvních7 soutěžících.

Vítězové obdrží vstupenku na finále Mistrovství ČR v make upu od společnosti Expobeauty Prague a hodnotné dárky od kosmetických firmem Janssen Cosmetics, Malu Wilz, Sothys Paris, Dinair a Make-up Institute Prague.

Salony-krasy.cz poskytnou vítězce krásnou cenu a to zápis „Top salon+“ v hodnotě 6400,- Kč.

Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách! Můžete používat Airbrush. Více informací naleznete např. na http://www.airbrush-makeup.cz/.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se:
technika zásad líčení, dodržení hygienických předpisů, styl líčení
dokonalé nalíčení očí sladěné s barvou očí
líčení rtů, dobře vypracovaná kontura rtů, jejich vyplnění
celkový dojem, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, spolupráce kosmetičky s modelem, vystupování modelu

Porota:
Anna Menzelová
Bohumila Christophová
Štěpánka Podroužková
Markéta Davidovich
Pavel Bauer
Radim Anděl

Generální partner Make-up Master Cup 2018:

Hlavní partneři Make-up Master Cup 2018:

Mediální partneři Make-up Master Cup 2018: