MAKE-UP Mistrovství ČR 2021 – CITY LIGHTS

Datum: v pátek 8.10. 2021 od 12:00 hodin

Místo: na hlavním pódiu veletrhu For Beauty v PVA Expo Praha v Letňanech, Beranových 667.

Téma: CITY LIGHTS

unie-kosmeticek-2019-makeup-RGB

Jelikož jsme nemohli uskutečnit MAKE-UP Mistrovství 2020 a ani tradiční jarní předkolo MAKE-UP MASTER CUP v Kaiserštejnském paláci, pořádali jsme z důvodu velkého zájmu on-line předkolo.

Vizážistky zaslaly své fotografie modelek na téma CITY LIGHTS na email a členové poroty vybrali 7 finalistů, kteří ukáží své schopnosti na hlavním pódiu veletrhu For Beauty v pátek 8. října 2021. Mistrovství je již uzavřeno a není možné se na letošní ročník přihlásit.

Video z Make-up Mistrovství ČR 2021: Jan Slavík

 

Gratulujeme:

1. místo Světlana Benedíková

2. místo Adéla Anděla Bursová

3. místo Maria Moldavčuk

Poděkování za účast:

Barbora Faltusová
Eliška Hejdová
Lucie  Trněná
Denisa Vošvrdová Mgr.

 

Zavřete oči a představte si pulzující město, které nikdy nespí, záři světel a reflektorů aut. Živý organismus, který má svůj šarm a dynamiku. Digitální svět, který nenechá vaše emoce v klidu, 24hodinová extáze emocí. Nesnažte se kontrolovat svoje emoce jen zavřete oči, vnímejte a tvořte!

Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách! Můžete používat Airbrush.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se:
Základ, konturování, tváře
Obočí, oči
Rty
Celkový dojem (vystižení tématu, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, vystupování modelu

Soutěžící obdrží hodnotné dárky od hlavních partnerů soutěže. A také volné vstupenky na veletrh For Beauty.

Porota MAKE-UP Mistrovství ČR 2021:

Anna Menzelová
Markéta Davidovich
Sára Černá Luczy
Radim Anděl
Magdalena Soušková

Generální partner MAKE-UP Mistrovství ČR 2021:

Hlavní partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2021:

 

Mediální partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2021:

dsc_0977-1

 

GelaVis Ha – švýcarská antiagingová kapsle – jediná svého druhu a složení.

• S přesným duálním spektrem molekul kyseliny hyaluronové (nízkomolekulární LMW + vysokomolekulární HMW)

• S širokým spektrem účinků (kůže, sliznice, imunita, vazivo, klouby)

• S optimálním dávkováním (denní dávka 100 mg je obsažena v jediné kapsli).

• S patentovanou biotechnologickou výrobou, bez použití zvířecích zdrojů (vegan).

• S mezinárodní certifikací a audity kvality výroby v nejvyšším standardu (čistota, bioaktivita).

Kosmetika MALU WILZ je profesionální kosmetika německého výrobce Artdeco Cosmetic Group. Sortiment této kosmetiky je široký a zahrnuje produkty kosmetiky dekorativní i kosmetiky pěstící. Oba tyto typy jsou propojeny a navazují na sebe. Dekorativní kosmetika obsahuje důležité pěstící složky, aby pleť nejen zkrášlovala, ale také příznivě působila na její stav. Pěstící kosmetika je na vysoké profesionální úrovni a klade důraz na šetrné, ale účinné ošetření pleti s dlouhodobými výsledky. V pěstící kosmetice najdete řady čistě přírodní, řady veganské, ale i řady, které obsahují syntetické, ale vysoce účinné složky. Je tedy na výběr pro každého. Výrobce MALU WILZ také důsledně dbá na to, aby subdodavatelé byli převážně lokální nebo alespoň z EU. A v neposlední řadě je také velmi důležité ekologické hledisko. MALU WILZ minimalizuje u svých produktů používání plastů a vyhledává ekologicky odbouratelné materiály na výrobu obalů a propagačních materiálů.

 

2

Luxusní francouzská kosmetika Sothys již více než 75 let přináší na trh ucelenou řadu profesionální kosmetiky používané v institutech krásy, wellness a SPA po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Produkty péče o pleť a dekorativní kosmetiky jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, kde je vždy zajištěno jejich odborné použití pro maximální spokojenost zákazníka.