MAKE-UP Mistrovství ČR 2022 – PINK BEAUTY

Datum: v pátek 7.10. 2022 od 12:00 hodin

Místo: na hlavním pódiu veletrhu  for-beauty_logo_2022  v PVA Expo Praha v Letňanech, Beranových 667.

Téma: PINK BEAUTY

Růžová, nejen v oblečení, ale i v líčení….barva něhy, radosti, vášně a naděje. Tato barevnost provázela minulá staletí a provází nás i v dnešní moderní době. Téma můžete vystihnout z doby Madame de Pompadour, do dnešní doby nebo také futuristicky! Buďte kreativní, inspirativní, autentická.

unie-kosmeticek-2019-makeup-RGBCílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách! Můžete používat Airbrush.

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se:
Základ, konturování, tváře
Obočí, oči
Rty
Celkový dojem (vystižení tématu, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, vystupování modelu)

Soutěžící obdrží hodnotné dárky od hlavních partnerů soutěže. A také volné vstupenky na veletrh For Beauty.

 

Gratulujeme:

1. místo Klára Alba Hančík

2. místo Simona Vepřeková

3. místo Svetlana Benedíková

Poděkování za účast:

Jana Gross
Tina Poda
Eva Sedláková
Hana Szabo

 

Porota MAKE-UP Mistrovství ČR 2022:

Anna Menzelová
Markéta Davidovich
Sára Černá Luczy
Radim Anděl
Hristina Georgievska

 

ig-1200-x-1200-px

 

 

 

Video z loňského Make-up Mistrovství ČR 2021: Jan Slavík

                                                                                          

Hlavní partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2022:

 

Partner MAKE-UP Mistrovství ČR 2022:

Mediální partneři MAKE-UP Mistrovství ČR 2022:

 

Kosmetika MALU WILZ je profesionální kosmetika německého výrobce Artdeco Cosmetic Group. Sortiment této kosmetiky je široký a zahrnuje produkty kosmetiky dekorativní i kosmetiky pěstící. Oba tyto typy jsou propojeny a navazují na sebe. Dekorativní kosmetika obsahuje důležité pěstící složky, aby pleť nejen zkrášlovala, ale také příznivě působila na její stav. Pěstící kosmetika je na vysoké profesionální úrovni a klade důraz na šetrné, ale účinné ošetření pleti s dlouhodobými výsledky. V pěstící kosmetice najdete řady čistě přírodní, řady veganské, ale i řady, které obsahují syntetické, ale vysoce účinné složky. Je tedy na výběr pro každého. Výrobce MALU WILZ také důsledně dbá na to, aby subdodavatelé byli převážně lokální nebo alespoň z EU. A v neposlední řadě je také velmi důležité ekologické hledisko. MALU WILZ minimalizuje u svých produktů používání plastů a vyhledává ekologicky odbouratelné materiály na výrobu obalů a propagačních materiálů.

web-mistrovsti-make-upu-22

Luxusní francouzská kosmetika Sothys již více než 75 let přináší na trh ucelenou řadu profesionální kosmetiky používané v institutech krásy, wellness a SPA po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Produkty péče o pleť a dekorativní kosmetiky jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, kde je vždy zajištěno jejich odborné použití pro maximální spokojenost zákazníka.

a4

Kosmetika & Wellness je moderní magazín o novinkách a trendech v oblasti profesionální kosmetiky a wellness. Každé dva měsíce přináší svým čtenářům praktické informace pro jejich podnikání a prosperitu, inspiruje je k inovacím. Cílem časopisu Kosmetika & Wellness je vytvářet platformu pro sdílení informací mezi všemi subjekty, které se v profesionálním světě kosmetiky pohybují. Sledujte naši stránku na Facebooku a Instagramu. www.kosmetika-wellness.cz