Maria Galland

Představujeme královnu krásy

Vítejte ve světě MARIA GALLAND Paris, ve kterém vnitřní a vnější krása vytvářejí dokonalou synergii a harmonii. Každý typ pokožky je jedinečný a každý z nás je jiný, ale všichni chceme stejnou věc, a to svoji krásu.

Ve svém apartmá v Paříži zřídila Maria Galland „kosmetické poradenství“ s ošetřeními na míru, které měly takový úspěch, že brzy následovaly první výzkumné laboratoře a výrobní centra. Za krátký čas tato ikona krásy otevřela svůj první kosmetický salón na pařížské ulici Rue Chateaubriand. Dnes je její recept na krásu dostupný ve víc než desítkách tisíc kosmetických salónů.

Maria Galland již více než 40 let zaměřuje na koncepty individuálního ošetření šitého na míru. Klíčem k vašemu osobnímu kosmetickému úspěchu jsou školené ruce kosmetické terapeutky společně s produkty založenými na nejnovějších výsledcích výzkumu a na letech zkušeností. Svěřte svou pokožku do rukou Maria Galland a nenechte ni náhodě.

MARIA GALLAND, která patří k TOP 5 ve světě kosmetiky a objevuje se pouze v nejprestižnějších institutech krásy.

Produkty MG v sobě ukrývají nejvzácnější prvky krásy – mikročástice zlata, výtažky z kaviáru, fytohormony mládí, ceramidy, exotické rostlinné extrakty a jiné.

Luxusní péče MG je ztělesněním elegance a rozkoše spolu s nedostižně efektivním působením exkluzivních produktů a unikátních masážních technik za použití např. santalových dřívek či ledových krystalů Swarovski.

Díky čemu je značka MARIA GALLAND PARIS také výjimečná?

Maria GallandJedinečná. Náročná. Vzácná. „Mozaika obzvlášť různorodých potřeb“. Taková je i naše pokožka. Začátkem šedesátých let toto poznání umožnilo madam Galland úspěšně završit její hledání „věčné mladosti“ a bezchybného vzhledu. Jde o poznání, z kterého vycházela a vychází „metodika MARIA GALLAND“: přesnou analýzou pokožky a osobitým ošetřením každé jednotlivé oblasti pokožky podle jednotlivých potřeb se optimálně zachová krása pokožky. Blahodárné působení rukou a jemných pohybů odborných kosmetiček pro značku MARIA GALLAND přináší harmonii těla, mysli a duše. „Na míru připravenou kosmetickou péčí“, podobně jako doplňující přípravky na ošetřování pokožky určené na použití doma, možné najít ve vybraných kosmetických salonech, klinikách krásy a v lázních.

MARIA GALLAND – na každý požadavek, životný styl a věk

Dlouhodobě ověřené klasické ošetření pomocí masky MODELLING MASK ztělesňuje naše motto, platné už po čtyři desítky let až dodnes. Pokožka se centimetr za centimetrem ošetřuje osobitně zvolenými přípravky. Čemu vděčí za slávu? Tepelný účinek masky zabezpečuje proniknutí aktivních složek hluboko do pokožky, kde můžou cíleně působit.

Maria GallandVěda a výzkum – cesta k dokonale ošetřované pokožce

Kvalita a úsilí o dokonalost nepoznají hranice: nejmodernější výzkumné laboratoře soustavně vyvíjejí cenné ošetřovací látky, účinné technologie a revoluční složení. Partnerská spolupráce s odbornými kosmetičkami pro značku MARIA GALLAND přispívá k našemu vnímání potřeb dnešních mužů a žen v oblasti péče o pokožku, která je výrazem jejich osobnosti. Na základě toho vznikají produkty a ošetření odpovídající skutečným potřebám spotřebitelů, které představují současné trendy a nastolují nové standardy. Naše nároky na vysokou kvalitu zaručují, že všechny výrobky jsou odzkoušené pod dermatologickým dohledem z hlediska účinnosti a bezpečnosti a pokožka je mimořádně dobře zvládá.

Nový výhradní distributor MG
BK Kosmetika s.r.o.
Česká 341, 664 31 Česká
Internetové stánky distributora:
www.aprodelta.cz

V přípravě jsou nové webové stránky pro značku Maria Galland.

Kontakt :
Brand Manager
Barbora Boková
barbora.bokova@aprodelta.cz
+420 725 171 836