Nabízím k prodeji

TELEANGITRON -ODSTRAŇOVÁNÍ BRADAVIC, ČERVENÝCH ŽILEK A NEŽÁDOUCÍCH CHLOUPKŮ NA OBLIČEJI, KRKU, DEKOLTU, PIGMENTACE

Trápí Vás nevzhledné bradavičky na obličeji, krku, dekoltu?
Trápí Vás červené žilky?
Trápí Vás nežádoucí chloupky na obličeji?
Trápí Vás pigmentové skvrny na obličeji a rukou?
Teleangitron je nejmodernější kosmetický přístroj švýcarský firmy Medistelar, který pomocí zlaté jehličky odstraňuje nežádoucí červené žilky, hemangiomy, bradavičky, pigmentové skvrny(i na rukách) a nežádoucí silné chloupky na tváři. Ve spolehlivosti předstihuje dokonce i laser, ale nenahrazuje ho ( ten je vhodnější na ošetření velkých ploch ), metoda je nezávislá na barvě chloupků a pleti.

KOSMETICKÉ PRODUKTY
OBR teleangitron zubehoer IN stolek s lipou IMG_20161221_152335 IN stolek maniIMG_20161221_152414

lunarLUNAR cosmetics
Pro všechny řídící jednotky Lasocare je typické spojení elegantního designu s dokonale promyšleným a jednoduchým způsobem ovládání. Tlačítkem PLUS a MINUS nastavíme potřebný čas a můžeme začít s ošetřením. Není nutný žádný displej s přepočítáváním vyzářené energie, není nutné žádné nastavování parametrů. Během několika vteřin po zapnutí můžete začít s prací.

sondaSonda Argentum
Sonda Argentum patří k nejpozoruhodnějším laserovým sondám nízkého výkonu. Příjemně se drží, je elegantně štíhlá, dokonale vyvážená a umožní Vám ošetřovat i obtížně přístupné partie, například v těsné blízkosti očních koutků, Byla vyvinuta přesně na míru požadavkům kosmetologických středisek a kosmetických salonů, zabývajících se projevy nečisté a stárnoucí pleti.

scannerScanner PANORAMA
Terapeutické a kosmetologické lasery procházejí již řadu let neustálým vývojem a zdokonalováním. Pokrok techniky umožňuje konstruovat lasery s takovými vlastnostmi, které by byly před několika málo lety nedosažitelné nebo nezaplatitelné. Slovem optický scanner označujeme zpravidla zařízení, které pomocí zrcadla rozmítá světelný paprsek po ozařovaném povrchu.
Přístroj byl po dvou letech  servisován. Vše v nejlepším pořádku.

gelGel LASOCARE
Terapeutické lasery nízkého výkonu dosáhly v kosmetologii pozoruhodného rozšíření. Díky nedostatečné informovanosti je však celá široká paleta možných aplikací kosmetického laseru využívána z pouhých 30%. Laser je většinou používán k hojení a regeneraci drobných jizev, ošetření oparů herpes simplex a herpes labialis, pokud je nasazen k prevenci tvorby vrásek, pak většinou bez přípravy pleťového povrchu a bez doprovodu nezbytných podpůrných postupů. O těch skutečně smysluplných objevech a nejmodernějších lasocarových postupech však kolují většinou dohady a představy, které zde uvedeme na pravou míru.

K odkupu 360 kusů gelu za minimální cenu 50 000,-  / expirace až do roku  2019 /

Lze se dohodnout na splátkách.

Hmotnost: 380 Kg
Výška: 153 cm
Délka: 218 cm
Hloubka: 131 cm
Kabina: 20 Kalfasun B14-L 100W
Obličej: 3 Kalfasun 630
Lehátko: 16 Kalfasun B14-L 100W
Solárium Silver Star

SOL2 SOL1 SOL3

Kategorie: Solária Sportarredo

Praktické a komfortní solárium sendvičového typu. Výborné opalovací účinky jsou docíleny díky 36 trubicím Rapid Green L spolu se třemi obličejovými zářiči o výkonu 3 x 630 W. Výkonný větrací systém, vestavěný rádiomagnetofon a mikroprocesorová kontrola provozu zařazuje toto solárium mezi nejkomfortnější ve své třídě. Za příplatek k dodání i s elektrickým ovládáním horního víka.

Cena 25 000,-

Možnost dohody určité částky splátkově!

Cena teleangitronu: 130 000,-

Cena panorama laser studio MONO: 100 000,-

Stolky a lupa po 500,- / 3×500,-/    dle potřeb dodám míry /

Ceny platí na vše při prodeji celku. Důvod prodeje vybavení studia je  těhotenství.  Přidám zdarma depilátory na roll ony a teplý vosk + 2 bonbonky / točicí posuvné židličky/.

Budete li potřebovat jakékoli další informace, volejte prosím 776005344.

Renáta Kovaříková Matějková
M STUDIO
tel.: +420 776 005 344