Phyris news

Milí čtenáři,
druhé číslo časopisu Phyris news je na světě. Přiznám se, že když k vám mířilo na začátku léta první, cítila jsem jemné rozechvění. Věděla jsem, že je časopis krásný a že vznikl z velké lásky k PHYRIS. Neměla jsem však jistotu, jak ho přijmete. Nyní už tu jistotu mám. Celý náš tým těší obrovský ohlas a zájem, který vyvolala tištěná i elektronická verze magazínu u nás a dokonceu kolegů v zahraničí.

Věřte, že nehodláme usnout na vavřínech, ale že pro vás připravíme další zajímavá témata, která vám pomohou z profesionálního hlediska, přinesou nové podněty a také samozřejmě budou bavit. Celé druhé vydání jsme zasvětili péči o pleť na prahu podzimu, kdy je po krásném slunečném létě potřeba dostat pokožku do kondice ještě dřív, než ji zatíží zima mrazem.

Vytipovali jsme tedy to nejlepší, co kosmetika PHYRIS v regeneraci a protivráskové péči nabízí. Proto se na stránkách setkáte s Konceptem odličování, řadami RE, TRIPLE A i AHA ovocnými kyselinami. Kosmetičky prozradily tajemství úspěchu u klientek. Návíc jsme odhalili tajemství micelární vody. Děkuji za váš zájem i podporu a přeji podzim plný krásy. V zrcadle, uvnitř duše i všude kolem vás!

Ing. Alexandra Fričová, MBA
PHYRIS SKIN CARE CONCEPT

Zde ke stažení nové číslo