Pozvánka na mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS

Neváhejte a vypravte se v polovině února na norimberské výstaviště a inspirujte se těmi nejzajímavějšími inovacemi a trendy v oblasti přírodní kosmetiky na veletrhu VIVANESS, který proběhne od 15. do 18. února 2017.

Přírodní kosmetika zažívá boom a již mnoho let se těší rostoucí oblibě na celém světě. Poptávka po přírodní kosmetice je vysoká a trh branže se vyvíjí velmi dynamicky. Na veletrhu se v letošním roce představí na 260 vystavovatelů. Souběžně s veletrhem již tradičně probíhá mezinárodní veletrh bio potravin BIOFACH. Celkem se v rámci veletrhů představí přes 2.760 vystavovatelů.

Načerpejte svěží vánek nejnovějších firem a výrobků na přehlídce firem v sekci Breeze a informujte se o novinkách na stánku Neuheitstand. Máte také jedinečnou možnost hovořit přímo s odborníky branže o tématech budoucnosti na doprovodném VIVANESS kongresu. Více informací a podrobný program kongresu naleznete na www.vivaness.de/en  v sekci „Programme“. Přímo v centru veletržního dění na pódiu VIVANESS on stage uslyšíte zajímavé krátké přednášky a diskuze.

VSTUPENKY: Od roku 2017 je možné zakoupit si vstupenku v předprodeji výhradně přes webový portál pořadatele: www.vivaness.de/en/visitors/tickets. Vstupenku je možné hradit kreditní kartou nebo pomocí PayPal. Předprodej bude ukončen již 7. 2. 2017. Více informací získáte u výhradního zastoupení veletržní společnosti v ČR www.proveletrhy.cz nebo na webových stranách veletrhů: www.vivaness.de, www.biofach.de.

BIOFACH

Země roku: Německo
Počet vystavovatelů 2760
Česká expozice zastřešená MZE: č. 5-159.

Higlights:

  • Neuheitenstand – stánek s trendy
  • Země roku: Německo, se sloganem: „Bio vytváří budoucnost“.
  • Zážitkový svět VEGAN: vaření na živo, diskuse, přednášky
  • Zážitkový svět Víno: vinotéka a degustace
  • Zážitkový svět Olivový olej: ochutnávky a soutěž : cook+talk: místo setkání profi kuchařů
  • BlueNight : čtvrtek 16.2.- párty u vystavovatelů od 18 hod.
  • BIOFACH-Kongress
  • VIVANESS

Podrobnosti na: www.biofach.de, www.vivaness.de