Projekt #kosmetickybyznyspomaha propojuje kosmetičky s klienty

Stali jsme se partnerem projektu #kosmetickybyznyspomaha.

Každodenní stres, neustále nasazená rouška, gumové rukavice a dezinfekční prostředky vysušující pokožku negativně ovlivňují nejen pleť, ale i to, jak se celkově cítíme. Časopis Kosmetika & Wellness se jako partner profesionálů v oblasti kosmetiky rozhodl pomoci propojit kosmetický byznys s lidmi, kteří pracují v době ohrožení onemocněním COVID-19 tzv. v první linii – lékaře, zdravotní sestry, policisty, hasiče nebo prodavačky a spustil projekt #kosmetickybyznyspomaha.

Cílem projektu je soustředit zvýhodněné nabídky z oblasti BEAUTY na jednom místě. Do projektu se mohou zapojit kosmetické salony, kadeřnická studia, manikérky, masérky a maséři atd. Služby jsou registrované podle činnosti a podle okresů, takže si každý zájemce snadno a rychle najde to pro sebe nejvhodnější ošetření podle svého bydliště nebo pracoviště.

Celodenní nošení roušky, respirátorů, ochranných rukavic a obleků pleti ani vlasům nesvědčí. Kosmetické a kadeřnické salony jsou však dle nařízení vlády dočasně uzavřeny a klientky/klienti nemohou využívat jejich služby. Rádi bychom vám, všem pracovníkům tzv. první linie, poděkovali za vaši práci v boji s COVID 19. Jak? Až budeme moci opět pracovat, postaráme se o vás za zvýhodněných podmínek,“ vysvětluje motto Lucie Cabáková, manažerka projektu.

Do projektu se mohou zapojit všechny firmy a jednotlivci pracující v oblasti BEAUTY, kteří plánují po otevření svého studia či salonu nabídnout pracovníkům v první linii své služby za zvýhodněných podmínek. Rozsah služby a její zvýhodnění si každý poskytovatel definuje sám v rámci svých možností. Zapojit se mohou také výrobci, dovozci a prodejci produktů, které jsou určeny pro distribuci do kosmetických, kadeřnických, masážních a jiných salonů.

V rámci projektu #kosmetickybyznyspomaha vznikla facebooková stránka se stejným názvem. Zde mohou zájemci o registraci v projektu pracovníkům v první linii ponechat např. svůj krátký videomedajlonek (s představením služeb, které nabízejí, v jaké lokalitě pracují apod.).

WEB: www.kosmetickybyznyspomaha.cz

FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetickybyznyspomaha/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetickybyznyspomaha/

Kontakt:

Lucie Cabáková
manažerka projektu
Press21 s.r.o.
Holečkova 103/31
150 00 Praha 5 – Smíchov
tel.: +420 773 112 334
e-mail: 
cabakova@press21.cz