Pronajmeme ihned nebytový prostor vhodný pro podnikání a provoz kosmetických, kadeřnických a dalších služeb regeneračního charakteru (možno též jako studio).

Adresa:  Praha 4 Bráník, Nad strouhou 664/5, polosuterén s oknem na dvůr, velmi klidné prostředí, dům se zamyká;

Rozměry: celková rozloha prostoru 31,9 m2, 2 místnosti (16 a 11 m2) s úplným hygienickým zázemím (samostatná koupelna se sprch. koutem se dvěma umývadly + samostatné WC s umývadlem), funkční rozvody teplé a studené vody s příslušnými odpady v obou místnostech, ve druhé místnosti protiskluzná podlaha, parametry odpovídají požadovaným normám pro tento druh podnikání a provozu.

Vybavení: Instalatérská příprava dokončena v r. 2015, samostatný plynový kotel pro ohřev TUV s ústředním vytápěním včetně 4 ks otopných těles s regulačním termostatem, kompletní slaboproudé rozvody s přepěťovou ochranou, vlastní vodoměr, elektroměr a plynoměr, úhradu všech energií na provoz hradí nájemník dle své naměřené spotřeby.  Prostor je vyklizen a nově vymalován, ve druhé (neprůchozí) místnosti je k dispozici kancelářská (nábytková) stěna (po dobu nájmu zůstává na místě). Vlastní mobilní a profesionální vybavení prostoru po dobu nájmu jsou nutné.

Dostupnost od MHD: do 10 minut (pěšky –  zastávka BUS  Bránické náměstí);

Parkování:  není omezeno modrou zónou, vlastní parkoviště není k dispozici;

Firemní upoutávka na provoz: po dohodě a schválení od majitelů domu lze umístit na domě.

Nutno doložit živnostenská oprávnění na prováděné činnosti, činnost třetích osob v pronajmutém prostoru (spolunájemci, spolupracovníci) je možná pouze po jmenovitém písemném schválení spolumajiteli domu; prostor není určen k provádění jiných činností nebo k dalšímu pronájmu.

Smluvní vztah: nájemní smlouva s majiteli domu na dobu určitou (do konce roku 2018), výše nájmu dohodou od 5.000,- Kč výše + měsíční záloha na služby + složení jistoty při uzavření nájemní smlouvy. Domluva se spolumajiteli domu před podpisem nájemní smlouvy je možná.

Kontakty: schůzku (den a hodinu) v případě vážného zájmu o pronájem k osobní prohlídce prostoru je nutno domluvit předem na telefonu:
739 698 110 (Mgr. Jarmila Pešková, Praha 9) nebo na tel. 605 467 160 (Bc. Marie Pešková, Praha 4 Bráník).