PURE DISTRICT

Když nám bylo dvacet, chtěly jsme být jenom hezké, ve třiceti pořád hezké, a s hrozící pětkou chceme být nejen hezké, ale i zdravé.

Proto jsme si vymyslely koncept PURE.

Pure znamená nejen čistý, ale i ryzí, nezkažený, neznečištěný, nefalšovaný, přírodní… A tak vznikl PURE DISTRICT. Místo, kde chceme všechna ta výše zmíněná přídavná jména zachovat. Najdete nás v Budečské ulici 2, kousek od Náměstí Míru na pražských Vinohradech.

Do wellbeing concept store PURE DISTRICT si můžete zaskočit na šálek KOMBE, nakoupit, vyzvednout zásilku objednanou online a hlavně, otestovat všechny naše produkty. PURE DISTRICT není jen obyčejný obchod, je to i místo pro setkávání, vzdělávání, sdílení zážitků i emocí. Vítejte ve světě dlouhověkosti, ve kterou my věříme. Nikdy vám nebudeme nabízet nic, co jsme do detailu nevyzkoušely a co by nefungovalo. Vše, co tvoříme, tvoříme s láskou.

PURE DISTRICT je chráněn ochrannou známkou pro evropský trh, Líba & Lucka.

Whamisa – korejská přírodní kosmetika

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!

Díky patentované fermentaci je:

  • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
  • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
  • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

https://puredistrict.cz/znacky/whamisa/

Produkty WHAMISA získávají každoročně mnohá kosmetická ocenění

Whamisa Fresh – luxusní přírodní korejská kosmetika 

WHAMISA FRESH je koncept postavený na minimalismu a řeší konkrétní problémy. Jedná se o 100% přírodní a intuitivní péči o pleť, kdy méně ingrediencí znamená více účinku. Proto vznikly ucelené série produktů z hrušky, mořských řas a opuncie. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti. WHAMISA FRESH není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.

https://puredistrict.cz/znacky/whamisa-fresh/

WHAMISA a WHAMISA FRESH není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest

PURE DISTRICT je jediným oficiálním distributorem značky Whamisa a Whamisa Fresh pro český a slovenský trh. Pokud „stejný“ produkt nakoupíte od jiné společnosti, než je sám PURE DISTRICT nebo jeho smluvní partneři, nemusí se jednat o originál. Tím pádem nemusí být zaručena kvalita a ani bezpečnost produktu.

Pro kosmetické salony nabízíme odborná školení, která jsou pro odběratele kosmetiky WHAMISA a WHAMISA FRESH zdarma.

Přednáší PharmDr. Lucia Havlíková
Vystudovala Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kterou úspěšně ukončila následným absolvováním postgraduálního doktorandského studia. Pracovala u různých farmaceutických společností v oblasti onkologie, revmatologie, dermatologie a interny jako medicínský poradce. Díky své práci má bohaté zkušenosti ve zdravotnictví.

Samozřejmostí je VOC ceník, podpora z naší strany, dárky a neustálé vzdělávání a prezentace toho NEJ co K-beauty přináší.

 Jsme vždy o několik kroků napřed.

BELLABACI

Jihoafrická kosmetická značka BELLABACI je lídrem v oblasti baňkové terapie a přírodních produktů pro zdraví a wellness.

BELLABACI využívá nejnovější technologie, vědu a východní medicínu k vytváření vysoce kvalitních produktů nejen pro luxusní lázně, hotely, ale i koncové zákazníky po celém světě.

Česká republika se stala již 23 zemí, kde domácí terapii zakoupíte. Protože se jedná o propojení fytoterapie, homeopatie a aromaterapii, vybíráte si produkty nejen podle barvy obalu, ale hlavně podle vůně. Protože ta vám napoví, co nejvíce trápí vaše tělo. Produkty používejte v kombinaci se speciálními silikonovými baňkami.

https://puredistrict.cz/znacky/bellabaci/

Pro kosmetické salony nabízíme odborná školení, která jsou pro odběratele kosmetiky BELLABACI zdarma.

 Přednáší PharmDr. Lucia Havlíková
Vystudovala Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kterou úspěšně ukončila následným absolvováním postgraduálního doktorandského studia. Pracovala u různých farmaceutických společností v oblasti onkologie, revmatologie, dermatologie a interny jako medicínský poradce. Díky své práci má bohaté zkušenosti ve zdravotnictví.

Samozřejmostí je VOC ceník, kabinetní balení, podpora z naší strany, dárky a neustálé vzdělávání .

PURE DISTRICT je jediným oficiálním distributorem značky BELLABACI pro český a slovenský trh. Pokud „stejný“ produkt nakoupíte od jiné společnosti, než je sám PURE DISTRICT nebo jeho smluvní partneři, nemusí se jednat o originál. Tím pádem nemusí být zaručena kvalita a ani bezpečnost produktu.