OLD MOVIE STAR – Soutěž líčení (květen 2016)

v sobotu 28. května 2016 od 10.00 hodin ve Velkém sále Kaiserštejnského Paláce v Praze, Malostranské náměstí 23/37 – 2.patro

Téma: OLD MOVIE STAR

Elegance, styl, noblesa a především dokonalá upravenost. Všechny tyto přívlastky jsou pevně spjaty s érou starých filmových hvězd. Soutěž na téma Old movie star nás přenese do doby, kdy ženy byly skutečnými dámami a muži opravdovými gentlemany. Předveďte líčení hodné stálic tehdejšího stříbrného plátna i pečlivě propracované dobové účesy.

Soutěž líčení je jediným vstupem pro finále soutěže líčení „Českou mistrovskou soutěž“ na veletrhu World of Beauty & Spa v Praze na podzim 2016, z něhož vítěz postupuje na Mezinárodní mistrovství do Düsseldorfu v Německu a dalších zemích. Do České mistrovské soutěže na podzim 2016 postupuje prvních 6 soutěžících, 7. jako náhradník.

Cílem je nejen perfektní nalíčení, ale i sladění s oblečením a doplňky, podtrhujícími dané téma. Soutěžící mají možnost uplatnit svůj osobní cit a kreativitu. Umělé řasy jsou podmínkou. Předem je povoleno pouze nanesení bezbarvého podkladového krému, úprava rukou, zad a dekoltu je možná. Modelka musí mít během líčení oděv chráněný pláštěnkou (vlastní). Modelka nesmí mít permanentní make-up na rtech, očích, obočí ani trvalou na řasách !

Soutěžní čas: 30 minut líčení + 5 minut úprava účesu

Hodnotí se:

  1. technika zásad líčení, dodržení hygienických předpisů, styl líčení
  2. dokonalé nalíčení očí sladěné s barvou očí
  3. líčení rtů, dobře vypracovaná kontura rtů, jejich vyplnění
  4. celkový dojem, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, spolupráce kosmetičky s modelem, vystupování modelu

Porota:

Anna Menzelová
Adam Christoph
Markéta Davidovich
Pavel Bauer
Radim Anděl

Generální partner soutěže:

Hlavní partneři soutěže:

Mediální partneři soutěže: