TO NEJLEPŠÍ Z MOŘE PRO SALONY I DOMÁCÍ PÉČI

THALAC slaví 30 let a představuje se v novém stylu, s novými výrobky a vylepšenými recepturami podle nejnovějších poznatků.

V letošním roce byla výroba, díky neustále se zvyšujícímu počtu odběratelů, přesunuta do nových prostor. THALAC nyní vyrábí Laboratoire Sicobel, která je známá výrobou přírodní kosmetiky nejvyšší kvality a také několika BIO značkami určenými především k prodeji v lékárnách. Jsme potěšeni, že můžeme nabízet nové výrobky, ale současně jsou vylepšovány i ty stávající tak, aby přinášely co nejlepší péči v souladu s novými trendy a potřebami. Jdeme zkrátka s dobou, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším klientům a poskytli kosmetičkám vše pro jejich dokonalé služby.

vizual-more-modelka2-slogem

Pokud nás ještě neznáte, níže se dozvíte, kdo jsme a co nabízíme

  • Založeno fyzioterapeutem se specializací na thalasoterapii, přizpůsobeno a věnováno kosmetičkám. Zdrojem našich aktivních mořských přísad je Středozemní moře.
  • Profesionální francouzská kosmeti­ka na bázi mořských řas přichází neustále s inovacemi a je tak špičkou v oboru.
  • Na českém trhu jsme od roku 2013 a stále rozšiřujeme síť salonů, které nám na základě dobrých zkušeností věnují svou přízeň.
  • Originální receptury ukryté v lehkých a svěže provoněných texturách respektují potřeby pokožky a poskytují klientům pocit dokonalé relaxace.
  • Díky vysokému podílu aktivních složek se výsledky dostaví už po prvním použití, což je zákazníky velmi oceňováno.
  • Velký výběr kabinetních výrobků pro péči v salonu i balení pro zákazníky na domácí použití.
  • Další nespornou výhodou je výborná kožní tolerance a složení bez parabenů.
  • Přinášíme ucelený koncept péče o obličej i tělo. Stačí si jen vybrat, které procedury jsou nejvhodnější právě pro Vás a Vaši klientelu.
  • Poskytujeme individuální školení a konzultace ohledně kosmetických procedur, ale i prodejní a marketingové tipy, aby Váš salon skvěle prosperoval. Pro lepší názornost máme na školeních k dispozici video-prezentace vybraných procedur.
  • Držíme se tradičního pojetí ruční masáže, při níž je dosahováno požadovaných účinků přesně podle individuálních potřeb klienta. Péče, kterou si zamilujete Vy i Vaši klienti.

Visage-traitement-s-logem

Nově spolupracujeme s rekvalifikačním centrem pro kosmetičky Akademie zdraví a krásy Vlasty Feřtekové. Salony pracující s kosmetikou THALAC zde mají zvýhodněné ceny na rekvalifikační kurz KOSMETIČKA a všechny doškolovací kurzy. Můžete si zde za zvýhodněnou cenu dodělat také samostatně zkoušky profesní kvalifikace s platností na celém území EU. Podrobné informace poskytneme na vyžádání.

Thalac-kremy

Chcete se o kvalitě přesvědčit a vyzkoušet přípravky na vlastní kůži?

Domluvte si s námi osobní setkání. Rádi Vás přivítáme u nás nebo přijedeme za Vámi. Termín a místo setkání, informace o výrobcích, podpoře a partnerském programu pro salony Vám rádi poskytneme na info@thalac.cz nebo na tel.: 724 153 964. Více o značce najdete také na www.thalac.cz

AKTUALITA:

Pokud jste odborníkem, který neustále hledá nové podněty a rozšiřuje své vědomosti, spojte příjemné s užitečným a navštivte nás 4.10. a 5.10.2018 v Praze  na kosmetickém kongresu u našeho prezentačního stánku.

TĚŠÍME SE NA VÁS