Velkoobchod pro salony DIKOS – Petr Musil slaví 20 let

Náš dlouholetý partner DIKOS (zkratka pro DIStribuce pro Kosmetické Salony) spolehlivě funguje již dvacátým rokem na českém trhu.

Dikos 1

Spotřebním zbožím zásobuje nejrůznější typy provozoven v oblasti beauty a wellness – od malých kosmetických salonů po velká beauty, wellness a fitness centra; masážní salony, ale také nemocnice, státní i soukromá zdravotnická zařízení, soukromé lékařské ordinace. V neposlední řadě je v kontaktu s odbornými školami, kterým se snaží i pomáhat. V této oblasti aktivně spolupracuje i s námi.

Majitel firmy pan Petr Musil klade velký důraz na kvalitu zboží – pečlivě vybírá dodavatele, upřednostňuje české a důvěryhodné evropské výrobce a dodavatele, nechává certifikovat vybrané výrobky na jedno použití ve Státním zdravotním ústavu.

Velkou důležitost rovněž přikládá komunikaci se svými zákazníky a obchodními partnery a i na základě toho doplňuje a rozšiřuje nabídku zboží ve svém internetovém obchodě www.dikos-kosmetika.cz. Samozřejmě, není problém dojet si kousek za Prahu do vesničky Sojovice poblíž historické Staré Boleslavi, kde firma sídlí, prohlédnout a objednat si potřebné zboží na místě.

Jednáním s dodavateli se snaží  udržet dobrou cenovou hladinu výrobků a průběžně také poskytuje svým zákazníkům výhodnější ceny na vybrané výrobky a jiné slevové akce, které zveřejňuje na svém webu a posílá registrovaným zákazníkům krátkou informaci.

Zaujalo nás, že se stará o vybavení provozoven i aut tak důležitou součástí jako jsou lékárničky a k tomu poskytuje i Expirační servis. Více o expiračním servisu: https://www.dikos-kosmetika.cz/EXPIRACNI-SERVIS-PRO-VASE-LEKARNICKY/

Dalším přínosem pro salony je, že DIKOS má široký výběr dezinfekčních prostředků od různých výrobců a pro ulehčení kontroly při střídání dezinfekcí připravil „Dezinfekční plán“, viz https://www.dikos-kosmetika.cz/dezinfekcni-plan/.

A navíc – členům Unie kosmetiček odečte DIKOS na faktuře dalších 10% z celé objednávky. Stačí při objednávce uvést členské číslo Unie kosmetiček.

Závěrem přejeme panu Musilovi další úspěšné roky v kosmetickém a wellness oboru a těšíme se na další spolupráci.